Dmuchane Zamki

zamek dmuchany szczecin

Zamki dmuchane główną atrakcją Twojej imprezy

Organizując imprezy, na których zamki dmuchane odgrywają główną rolę, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że odpowiednio ukierunkowana aktywność w ciągu dnia zwiększa szansę na spędzenie spokojnego wieczoru :) Nieustannie skaczą, biegają, wspinają się, poszukując wciąż nowych wyzwań. Niekończąca się energia daje im możliwość codziennego poznawania świata, a rodzice, choć czasem nadmiar dziecięcej energii może poruszyć nawet najbardziej opanowanych, chcieliby poznać tajniki tak szybkiego ładowania baterii.

Każda impreza z udziałem dmuchańców staje się niezwykłą przygodą. Dzięki wyobraźni najmłodszych zwykłe wspinanie się na dmuchany zamek staje się fascynującą wyprawą na lodową górę lub niezwykłą wyspę otoczoną ośmiornicami, a zjazd z dmuchańców to odważna próba ucieczki przed trolami lub jest niezapomnianym zjazdem z bazy uwielbianego przez dzieci psiego Patrolu.

Zamki dmuchane Szczecin idealnie wpasują się w tematykę przewodnią organizowanej imprezy, zachwycając odwiedzających ją gości.

wynejem zamek dmuchany

Dlaczego zamki dmuchane są tak popularne?

Nie mamy wątpliwości zamki dmuchane to najbardziej popularna atrakcja na wszelkich imprezach plenerowych m.in. festynach, dożynkach, dniach miast i gmin, różnego rodzaju zabawach integracyjnych dla szkół i przedszkoli, zakładów pracy, oraz osób prywatnych.  Kolorowe, nawiązujące do znanych bajkowych motywów grafiki przykuwają uwagę dzieci, jak i dorosłych. W towarzystwie waty cukrowej i balonów z helem są wspomnieniem również dzieciństwa rodziców i beztroskiej zabawy.

Wynajem zamków dmuchanych Szczecin - nie może ich zabraknąć na Twojej imprezie. Najlepsze zamki dmuchane Szczecin tylko u nas.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Wynajmowane przez nas duże dmuchańce znakomicie zaspakajają dziecięcą potrzebę ruchu. Zjeżdżalnie, zamki dmuchane, tory przeszkód wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Zwracamy dużą uwagę na to by otoczenie wszystkich dmuchańców było czyste i umożliwiało komfortowe i bezpieczne przygotowanie się do szaleństw na dmuchanym zamku. Dmuchane zamki muszą być odpowiednio zamontowane, na równym pozbawionym ostrych przedmiotów podłożu, to gwarantuje ich stabilność. Precyzyjne przytwierdzone do ziemi dmuchańce i dodatkowo do elementów stałych takich jak lampy, drzewa czy budynki, umożliwia bezpieczne korzystanie z atrakcji. Regularne przeglądy techniczne u niezależnych ekspertów oraz współpraca z odpowiednio przeszkolonymi w ich obsłudze osobami pozwala nam zagwarantować ogrom ekscytującej, ale przede wszystkim bezpiecznej zabawy. Wszystkie zamki dmuchane Szczecin objęte są ubezpieczeniem OC.

Ogromne, kolorowe zamki dmuchane już z daleka zapowiadaj niezwykłą przygodę i są gwarancją niezapomnianej imprezy, dlatego nie czekaj i zarezerwuj już dziś, aby zapewnić dzieciom niezapomniane wrażenia.

Dbamy o to, aby zamki dmuchane były nie tylko bezpieczne i zapewniały doskonałą zabawę, ale również o ich czystość. Zależy nam na tym, żeby zdobiły Twoją imprezę i prezentowały się efektownie. Możesz być pewien, że nasze zamki są systematycznie czyszczone i zadbane w każdym calu.

2-min

Jak wynająć dmuchany zamek? Wszystko co musisz wiedzieć:

  1. Zamówienie – Wynajem zamków i zjeżdżalni dmuchanych następuje na podstawie podpisanej umowy oraz wpłaty 30% zadatku. Do momentu niedopełnienia powyższych formalności termin wynajmu pozostaje niezarezerwowany.
  2. Teren -  Teren, na którym będą zainstalowane urządzenia powinien być w miarę równy i oczyszczony z ostrych przedmiotów np. kamieni i szkieł, które zagrażają bezpieczeństwu urządzeń oraz użytkowników. Dodatkowo  konieczny jest dostęp do zasilania 230V w odległości nie większej niż 50m od urządzenia
  3. Dojazd – Ze względu na wagę i wielkość dmuchanych zjeżdżalni niezbędne  jest umożliwienie swobodnego wjazdu na teren imprezy auta dostawczego z ewentualną przyczepą.
  4. Montaż Nasi pracownicy wykonają montaż i demontażem wynajętych urządzeń. W celu zabezpieczenia urządzeń przed podmuchami silnego wiatru, przytwierdzamy je do podłoża ( najlepiej sprawdzają się tereny trawiaste) lub przywiązujemy do elementów stałych np. drzewo, słup
  5. Bezpieczeństwo - wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty i są regularnie poddawane kontrolą serwisowym. Dodatkowo firma jest objęta ubezpieczeniem OC

Dmuchane Zamki - Galeria