Atrakcje

81965134_m

Modelowanie baloników

Balonowe arcydziała potrafią zachwycić  dzieci jak i dorosłych. Kilka podłużnych balonów, pompka i wybitnie zdolne rączki w mig wyczarowują  prawdziwe cuda.

Kolorowe zwierzątka, malownicze kwiatki i mnóstwo wyjątkowych przedmiotów.

Ponadto z przyjemnością zachęcimy dzieci do wspólnej nauki. Razem opanujemy sztukę skręcania balonowych kompozycji.

brokatowe tatuaże elmo

Tatuaże brokatowe

Tatuaże brokatowe to przepiękna, błyszcząca ozdoba ciała, która utrzymuje się na skórze przez kilka dni. Tęczowe arcydzieła stanowią doskonałą alternatywę dla dzieci nie przepadających za malowaniem twarzy. Indywidualny wybór wzorów i kolorów sprawia, iż każdy tatuaż jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju oraz stanowi niezwykłą pamiątkę z imprezy.

Elmo banki

Mega bańki

Podczas przyjęcia wypuścimy w powietrze tysiące baniek mydlanych by potem z radością gonić je po całym ogrodzie. Najmłodsi będą mieli okazję nie tylko zobaczyć bańki rozmaitych rozmiarów ale również nauczyć się je puszczać.

malowanie twarzy

Malowanie twarzy

Malowanie  twarzy  to  dla  dzieci  możliwość  przeniesienia  się  do  świata   bajki.  Kilka  ruchów  pędzla  i  każdy  z maluchów zmienia się w wymarzoną postać. Spod naszych pędzli wyfrunęła już spora gromadka motylków, wybiegły pieski, kotki i groźne lwy. Nie zabrakło także Super bohaterów oraz pięknych Księżniczek. 

W swojej pracy używamy wysokiej jakości farb przeznaczonych dla delikatnej skóry dzieci. Stosowane przez nas farby charakteryzują się ogromną gammą kolorystyczną, a przy tym są antyalergiczne, nietoksyczne i bardzo łatwo zmywalne. 

Malowanie twarzy stanowi doskonałe dopełnienie imprez urodzinowych, imprez plenerowych, przedszkolnych, firmowych czy pikników.

elmo wata

Wata cukrowa

U dzieci budzi uśmiech, u dorosłych wyzwala miłe wspomnienia. Wata cukrowa to nieodłączny element każdego przyjęcia, festynu czy innej imprezy z udziałem dzieci.

Puszysta kulka - osłodzi każde spotkanie :)

mały dmuchaniec elmo

Zamek dmuchany mały

Dmuchany zamek w Twoim ogrodzie - myślisz, że to skomplikowane ? Nic z tych rzeczy!

  • odbierasz dmuchany zamek z umówionego miejsca
  • na równym terenie rozkładasz ochronną plandekę
  • rozkładasz na niej dmuchańca
  • łączysz dmuchawę z dmuchanym zamkiem
  • włączasz prąd

Reszta dzieję się sama !!! Proste prawda ??

Chce wynająć zamek !

zamek duzy elmo

Zamek dmuchany / Dmuchaniec duży

Nie mamy wątpliwości zamki dmuchane to najbardziej popularna atrakcja na wszelkich imprezach plenerowych m.in. festynach, dożynkach, dniach miast i gmin, różnego rodzaju zabawach integracyjnych dla szkół i przedszkoli, zakładów pracy, oraz osób prywatnych. W towarzystwie waty cukrowej i balonów z helem są niewątpliwym wspomnieniem dzieciństwa i beztroskiej zabawy.

Nie może ich zabraknąć na Twojej imprezie....

REZERWUJE