Imprezy Okolicznościowe

83592004-m-min-jpg

Animacja dla dzieci podczas wesela / komunii

Dzieci na weselu/ poprawinach to także goście tylko i wyłącznie od młodej Pary zależy samopoczucie ich i ich rodziców. Udział najmłodszych wprowadza wiele radości i magii do samej uroczystości, bywa jednak także kłopotliwy. Idealnym rozwiązaniem jest obecność na weselu animatora dla dzieci-osoby, która po brzegi wypełni im czas szalonymi tańcami i zabawami.
Prowadzone przez nas animacje weselne szczecin porwą dzieci w wir wspaniałej przygody, po darowując rodzicom kilka godzin wytchnienia i beztroskiej zabawy. Na Państwa życzenie podczas animacji na weselu lub poprawinach przygotujemy szereg atrakcji m.in. dmuchane zamki / skręcanie balonów / tatuaże brokatowe / watę cukrową, lub kreatywne warsztaty plastyczne. Obiecujemy nudy nie będzie !!

Wesele z klasą

IMG_1901

Dzień Dziecka

To jeden z najwspanialszych dni w roku.

Proponujemy Państwu urozmaicenie tego święta poprzez obecność przyjaciela z bajki. ELMO, Spiderman, Król Julian, Scooby Doo, Elsa lub inny pluszak wraz z pełnymi pasji animatorami przygotują niezapomniane przyjęcie. Naszą specjalnością są: szalone tańce, zabawy z chustą animacyjną, testy sprawnościowe, konkursy, malownaie twarzy, skręcanie baloników oraz słodka wata cukrowa.

halloween dla dzieci z elmo

Halloween

Zabierzemy wszystkie odważne dzieci na upiornie odlotowy BAL w towarzystwie Scooby Doo i innych stworków- potworków.

Rozwiąrzemy tejemnicze zagadki, nie przeszkodzi nam w tym tunel pełen robali, mumie kościotrupy czy duchy. Ogromna odwaga i spostrzegawczość dzieci pozwoli przechytrzyć potworki i dotrzeć do upragnionych smakołyków.

dzien-misia-1-jpg

Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie misie wraz z dziećmi i Kubusiem Puchatkiem opanują przedszkole.

Będą misiowe tańce, rozwiązywanie zagadek oraz tworzenie arcydzieł. Nie zabraknie także małego "co nieco"

Andrzejki

Andrzejki

Ostatni piątek listopada będzie prawdziwie magiczny.

Z lecą się wiedźmy i cyganki by każdemu maluchowi wywróżyć przyszłość, nauczyć tańca czarownic i przyrządzić wywar z robaliii.....

Dwie wiedźmy opowiedzą o historii czarów i wykonają tradycyjne andrzejkowe wróżby, a wszystkow prawdziwie magicznej scenerii.

mikołajki szczecin dla dzieci

Mikołąjki

W tym roku do wizyty Świętego Mikołaja przygotujemy się wraz z dziećmi bardzo sumiennie. Będą mikołajowe tańce, magiczne światełka, i przepyszne kolorowe ciasteczka. Te ostatnie pomoże nam udekorować sam Ciasteczkowy Potwór.

Na koniec dzieci złożą uroczystą deklarację grzeczności, a Mikołaj rozda upominki.

bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Karnawał to czas szalonej zabawy zarówno dla dużych jak i małych. W ten magiczny czas z przyjemnością przeniesiemy dzieci do Świata Bajki. Wspólnie z Olafem, Kubusiem Puchatkiem, Królem Julianem lub innym przyjacielem z bajki przygotujemy bal po brzegi wypełniony tańcami i konkursami.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Wielkanoc

Wielkanoc

Za różową górą, za niebieskim lasem mieszkał biały zając, wesoły grubasek. Zając razem z żoną, córką i synkami założył pod lasem własny sklep z jajami. Jesteście ciekawi co było dalej zapraszamy do kontaktu.