Rekomendacje

zobacz aktualne opinie na portalu Facebook
Urodziny z Elmo to prawdziwa atrakcja

"Urodziny z Elmo to prawdziwa atrakcja jaka moglismy zapewnic zarowno swoim pociechom jak i zaproszonym gosciom. Dwie godziny wspanialej zabawy, atrakcje, gry, konkursy, tance przy muzyce to wszystko o czym marza dzieci w dniu swojego swieta. Do tego towarzystwo slodkiego, pluszowego Stwora sprawilo. ze ten dzien na dlugo zostanie w pamieci wszystkich. Profesjonalna obsluga i atmosfera jaka Panswo stworzyliscie, sprawily, ze do dzis wszyscy wspominaja te radosne chwile. Polecam urodzinki z Elmo, na prawde warto zafundowac dzieciakom taka atrakcje, rownież podczas innych imprez zarowno w domu jak i w plenerze."

Olga mama Bruna i Belli

Kasia mama Matyldy

"Chciałam bardzo, bardzo, bardzo podziękować za takie świetne urodzinki. Matylda wciąż jeszcze o nich opowiada, wszystkim pokazuje dyplom i powiedziała nawet, że to były jej najlepsze urodziny. Bardzo się cieszymy z mężem, że mogliśmy sprawić jej taką przyjemność, a to wszystko dzięki Państwa zaangażowaniu, profesjonalizmowi i wspaniałemu przygotowaniu do pracy z dziećmi. Kolegom i koleżankom z przedszkola oraz paniom nauczycielkom również bardzo się podobało. Będę ze stuprocentowym przekonaniem polecać Państwa wszystkim znajomym!"

Kasia mama Matyldy

Rodzice Julii

"Oto nastąpił wyjątkowy dzień – dzień 20 maja 2013r. – 5 urodzinki Fabianka. Przyszedł do przedszkola nr 11 w Policach, puszysty, czerwony stworek – to nie stworek to – „ELMO ...Czerwony Potworek ” ;) - Ulubieniec wszystkich maluszków. Siedząc w sali, ktoś zapukał do drzwi… I tak zaczęła się urodzinowa zabawa. Same przybycie ”ELMO” było wielkim zaskoczeniem dla Fabianka jak i wszystkich obecnych dzieci. Na buźkach dzieci były uśmiechy, a każdy uśmiech dziecka – jest bezcenny

Fabianek po przyjściu z przedszkola, przytulił się i powiedział: ”Mamuś, dziękuję , ze zaprosiłaś na moje urodziny tak niezwykłego gościa z bajki ­ ELMO”"

Rodzice Julii

Kasia mama Maurycego

"5-te urodziny syna postanowiliśmy zrobić inne niż wszystkie do tej pory i po znalezieniu ulotki zdecydowaliśmy się zaprosić Elmo. Syn był zachwycony, a my w szoku, że z gagatka zrobił się anioł. Elmo zrobił na nim ogromne wrażenie (do tego stopnia, że twierdzi iż jest to najlepszy jego przyjaciel) a nigdy nie widział z nim bajki. Najlepszą rekomendacją są uśmiechy dzieci bo to one są najsurowszymi jurorami, a z tego co nam wiadomo również były zachwycone."

Kasia mama Maurycego

Agata mama małej Kasi

"Na początku stycznia odwiedził nas czerwony stworek. Początkowo obawiałam się reakcji mojej 3 letniej córeczki ale naszczęście szybko okazałosię , że całkiem niepotrzebnie. Pierwszą niepewność i lekkie zawstydzenie ELMO szybko przełamał. Potem było już tylko lepiej – tańce, śmiech, zabawa. Po dwóch godzinach ciężko było odkleić Kasię od misia. Pamiątkowy dyplom i fotografie pozwolą nam co jakiś czas wracać do miło spędzonych chwil. Odwiedziny najlepszego przyjaciela z bajki w tak ważnym dniu jakim są urodziny to ogromne przeżycie dla każdego malucha. Gorąco polecamy wszystkim dziecią."

Agata mama małej Kasi

Basia Czajka mama Kubusia

"Witam, chcialam podziekowac za zabawę z ELMO. Napawde bardzo nam się podobalo. Ciesze się, że Kubuś byl w centrum uwagi ELMO. Gorące pozdrowienia"

Basia Czajka mama Kubusia

Renata mama Maciusia

"Z całego serca dziękujemy ELMO za zorganizowanie niesamowitych urodzin dla naszego 3-letniego synka – niestrudzonego fana ELMO. Zaskoczenie i natychmiastowa radość, która towarzyszyła maluchom przy spotkaniu z misiem była niedopisania. Animator doskonale zorganizował dzieciom zabawe - nie miały czasu na nudę. Konkursy, wspólne tańce – wszystko bardzo przemyślane ale nie zamknięte w sztywne ramy – wręcz przeciwnie spontaniczne i przepełnione uśmiechem. Dzieci przez długi czas wspominały odwiedziny tak niezwykłego gościa, a nasz syn czuł się naprawde wyróżniony- w końcu miś wybrał właśnie jego i toważyszył mu podczas urodzinowych szaleństw. Zdecydowanie polecamy spotkania z ELMO."

Renata mama Maciusia

Dorota Górska mama Martynki

"Dziękujemy Ci Elmo za wspaniałą zabawę z okazji urodzinek. Martynka z mamą i ciostrą Juleczką. Serdecznie polecamy Elmo wszystkim, którzy chcą by zabawa urodzinowa była bajkowa. Ściskamy Cię ELMO:-) "

Dorota Górska mama Martynki

Autor rekomendacji

"Bardzo fajne spotkanie, moc atrakcji, wszechstronność i pełne zaangażowanie. Polecam serdecznie, niespodzianka dla mojej Córci udana w 100%! Przy okazji baaaardzo zabawna animacja, modelowanie balonów, malowanie twarzy - bomba! Przesympatyczna Elza i przezabawny Olaf!"

Małgosia mama Aurelki